Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

İrge Sezer

İrge Sezer

Operacı bir aileden gelen Sezer, 1974 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yaylı Sazlar Bölümünde, Keman çalışmalarına başlamıştır. 

Sezer, 1989’da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği bölümüne girdi. Erçivan SAYDAM ile Kontrpuan, Füg ve Armoni çalıştı. Madlen SAYDAM’ dan Piyano dersleri aldı. Kompozisyon çalışmalarını İlhan USMANBAŞ ile sürdüren Sezer, 1997’de aynı konservatuarın yüksek kısmından mezun oldu. Yüksek lisans eğitimine Kuzey Teksas Üniversitesinde başlayan besteci, daha sonra eğitimine İ.T.Ü. Müzik İleri Araştırmalar Merkezi’nde devam etti. Kompozisyon çalışmalarına David OSBON ve Pieter SNAPPER ile sürdüren Sezer, 2001 yılında Yüksek Lisans’ tan mezun oldu. Sezer, şu sıralar İstanbul Devlet Konservatuvarında, Kompozisyon Bölümünde doktora eğitiminde çalışmalarına devam etmektedir.

7 yıldır Etiler Müzik Okulu'nda eğitmenlik yapmakta birçok otizmli öğrenci ile özel çalışmalar sürdürmektedir.

Bireysel Enstrüman ve Şan Programlarımız İçin Ücretsiz, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.