Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

Ahu Kahraman Yıldırım

Hande Korkmaz


1983 yılında Düzce'de doğmuştur.


Orta Öğretimin ilk yıllarında keman ve piyano eğitimi almaya başlamış, Bolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde piyano ve keman eğitimi almaya devam etmiştir.


Lise yıllarının ardından Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliğini bitirmiş ve yine Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji Bölümünde Keman üzerine yüksek lisansını tamamladıktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversite'sinde Keman üzerine eğitim almaya devam etmiş ve özel doktora öğrencisi olmuştur.

Bu sürede birçok okul öncesi eğitim sertifikası, kişisel gelişim sertifikası ve Keman atölyesinde lithüerlik sertifikası almıştır.

2002 yılından beri birçok özel okulda öğretmenlik yapmıştır. Ayrıca Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünde seçmeli müzik derslerine eğitmenlik yapmıştır.

Çeşitli oda müziği orkestrası, trio ve polifonik korolar ile konser vermiş, birçok okul korosunu yönetmiş, okul öncesi, ilk, orta ve lise öğrencileri ile birlikte çalıştığı kurumlarda etkinlik ve konser düzenlemiştir.

9 senedir Etiler Müzik Okulu’nda eğitmenlik yapmaya devam eden Hande KORKMAZ aynı zamanda kurumun eğitim müdürlüğü görevini de yürütmektedir. .

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.