Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

Gökhan Başaran

Gökhan Başaran

1983 yılında Çorum'da doğan Gökhan BAŞARAN ,ilk orta ve lise öğrenimini Çorum'da tamamladı.1999 yılından itibaren üç yıl şan ve piyano ana sanat dalında 4 yıl akademik eğitimini tamamladı.London College Of Music Performance in Electric Guitar Grade 8'i bitirdi.West London Universty Licentiate London college of Music Electric Guitar--LLCM in Teaching bölümünden mezun oldu.

GÖKHAN BAŞARAN‘ın ilk albümü olan ARINMA Arpej Yapım etiketiyle 2013 yılında müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müzikleri kendisine ait olan bu albümü kaybettiği ailesine ithaf eden GÖKHAN BAŞARAN, yaşadıklarını besteleriyle dile getirip dinleyicileriyle paylaşma zamanının geldiğini düşünüyor. Yazdığı her sözü içinde kanayan bir yara olarak gördüğünü ve artık bundan ARINMA isteğini dile getiriyor. Duygularını albümü aracılığıyla paylaşmaya hazır olduğunu, paylaştıkça yüreğindeki tortulardan arınacağını belirtiyor.

Bu albümde İsmail Soyberk, Mert Türkmen, Mesut Uğurel, Emrah Küçükcanbaz enstrümanlarıyla yer aldılar. Mix ve masteringi Başar Yakupoğlu tarafından yapıldı.

İlk video klip, çıkış şarkısı olarak belirlenen Gökmavi isimli şarkıya; “Doğa İçin Çal” projesinin yapımcısı ve yönetmeni olan FIRAT CAVAŞ tarafından, fotoğraflar da doğup büyüdüğü kent olan Çorum’un tarihi yapısı içinde MERVE KUŞCU tarafından çekildi. Albümde bulunan diğer 4 şarkının ( Batık Liman , Mavi , Anne , Meleğim ) video kliplerini CİHAN BÖRTÜK tarafından , Dev isimli şarkının klibi ise NEDİM KURU tarafından çekilmiştir.

Doğa İçin Çal 2 projesinde gitarıyla, Doğa İçin Çal 3 de ve Doğa İçin Çal 8 de vokaliyle yer aldı. Çeşitli gruplarda gitaristlik yaptı. Başta İstanbul olmak üzere Adana,Urfa,Ankara,Çorum,Giresun,İzmir , Eskişehir gibi şehirlerde ARINMA TANITIM KONSERLERİ verdi .

3 yıl aradan sonra KORKMA İsimli single albümünü müzik severlere sundu . Şarkı son zamanlara yaşanan olaylardan etkilenen korku psikolojisiyle yaşayan toplumumuza biraz olsun hayatın devam ettiğini sokağın enerjisinin devam ettiğini anlatmak için İzmirin sakinleriyle kliplendirilmiştir . Klibin hikayesi ,prodüksiyonu ve yönetmenliğini kendisi üstlenen Gökhan Başaran görüntü yönetmenliği ve kurguyu Speak Easy Project İzmir yapım şirketiyle beraber yapmıştır .Davullarda Mert Türkmen, Elektro Gitar da EMRAH KÜÇÜKCANBAZ , Bass Gitar da Gökhan Başaran ( kendisi ) , back vokallerde Kendisi ve Cemre Kabaş bulunuyor. Mix Masteringleri NAİL EVRİM DOG tarafından yapılan KORKMA isimli single albümün Aranjörlüğünü EMRAH KÜÇÜKCANBAZ İle beraber kendisi yapmıştır.

Gökhan Başaran 10 Yıldır Etiler Müzik Okulun da görev yapmaktadır.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.