Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

Elif Bilgen

Elif Bilgen

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul 2 ve 3. sınıfı Japonya’da okurken müzik ve sanatla tanıştı. Türkiye’ye döndükten sonra Ankara TOBAV’da 4 yıl boyunca yaratıcı drama, orff, şan ve oyunculuk eğitimleri aldı. 1994 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’na çocuk oyuncu olarak çalışmaya başladı. Erken müzik eğitimini Hacettepe Konservatuvarı’ndaaldıktan sonra, Bilkent Müzik Lisesi, Üfleme ve Vurma Çalgılar Anasanat Dalı, Trompet Bölümü’nü kazandı. Üniversite’ye Anadolu Üniversitesi’nde devam etti. 2005 yılında başarıyla mezun oldu. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli senfoni orkestralarında konuk Trompet sanatçısı olarak çalıştı. Oda müziği, solo ve senfonik konserlerle birçok yurtdışı ve yurtiçi konserlerinde yer aldı, workshoplara katıldı.

Üniversitede çift diploma programına hak kazandı ve müzik eğitiminin yanı sıra tasarım eğitimi aldı. Kostüm Tasarımı konusunda uzmanlaştı. Halen sahne kostümleri tasarlamaya devam etmektedir. 2013 yılından beri Özel müzik dersleri ve piyano dersleri vermektedir.

2015 yılında yoga konusunda uzmanlık alarak çocuklarla müzik ve yoga çalışmalarıkonusunda projeler üretmeye devam etmektedir. Çocuklar için Mindfulness müzik projesi üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bireysel Enstrüman ve Şan Programlarımız İçin Ücretsiz, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.