Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

Ece Tüysüzoğlu

Ece Tüysüzoğlu

1994 yılında İstanbul'da doğan Ece Tüysüzoğlu ilköğretim ortaöğretim ve lise yi Balıkesir de bitirdi. Lise de 3 yıl keman çaldı ve opera çalışmalarına İzmir de derya kıralı gürlük ile başladı. 2012 yılında mimar Sinan üniversitesi İstanbul Devlet konservatuvarı opera anasanat dalını kazanarak çalışmalarına payam Koryak ile devam etti. İlk konserini 2013 yılında saray koleksiyonları müzesi MSGSÜ opera ASD konseri ile verdi. 2014 yılında yeldeğirmeni opera ASD konserinde yer aldı. 2015 yılında özel bir müzik okulu açılışında barok eserler seslendirdi. 2015 yılında okulda yapılan Türk besteciler konserinde yer aldı. Daha sonra çalışmalarına Ece İDİL ile devam etti ve 2016 yılında okulun' mozart' konserinde söyledi. 2016 yılında bahar konseri adı altında medica tıp merkezinde Ece idil sınıf konserinde yer aldı. 2017 yılında viyanada elena filipovanın masterclass ına aktif olarak katıldı. 2017 de Verlaine ve Hugo Melodilerde konserini Ahmet Hamdi Tanpınar edebiyat müze kütüphanesi alay köşkü nde verdi.

İlk kolaj operasını 2017 yılında cosi fan tutte operasından despina ile yaptı.daha sonra 2017 yılında Türk-Fransız kültür derneği desteğinde Verlaine ve Hugo Melpdilerde dinletisini aynalı geçit konser salonunda verdi. 2018 yılında Girgin piyano ve sanat galerisinde 3 sopranodan baravura aryalar ile Ece idil sınıf konseri verdi.sonra Ece idil ve Emre Can karayel in yapmış olduğu lied masterclass ına katılarak 29 Ekim cumhuriyet bayram konserine çıktı. hakan ali tokerin yazmış olduğu Der blaue Anton adında çocuk operası da baş rol olan Elly karakterini kaydetti. Ece idil in emekliliğinden sonra çalışmalarına Nazlı Deniz Süren ile devam etmektedir. 2018 yılında çağdaş yaşamı destekleme derneği için 23 Nisan da silivri kültür merkezine davet edildi ve bir konser verdi. Hemen sonrasında izev in hayvanlar ve biz adı altındaki sosyal sorumluluk projesi için çocukların sesini söyledi. Geçtiğimiz sene dönemi kapatırken Süreyya operasında 8 haziran da olan MSGSÜ opera--bale- çağdaş dans gösterisinde yer aldı. Msgsü de 5 Aralık da yapılan dinletide yer aldı. 21 Aralık 2018 tarihinde ilk defa kendi Resitali ni gerçekleştirdi. 24 Mayıs 2019 tarihinde mezuniyet resitalini Barış Manço Kültür Merkezinde verdi. Son okul konserini Süreyya Operası'nda verdi..

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.