Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

İrge Sezer

Can Bilsel

Can BİLSEL, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Müzik eğitimine 7 yaşında elektrogitar ve klasik gitar dersleri alarak başladı. Konservatuvar öncesi klasik gitar çalışmalarını Soner EGESEL, Muzaffer ÇORLU ve Onur YILMAZ ile; elektro gitar çalışmalarını Oben FISTIKOĞLU, Nurkan RENDA ve Bora USLUSOY ile sürdürdü. Piyano derslerine İdil AKÇIL ile başlamış olup Renan KOEN ile ileri seviye piyano çalışmalarına devam etti.

2011 yılında girdiği sınav sonucunda İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarını, Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümünü ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazandı. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Piyano Ana Sanat Dalı Gitar Sanat Dalında devam etti. Okulda klasik gitar eğitimini başta Cem KÜÇÜMEN olmak üzere Erdem SÖKMEN, Bekir KÜÇÜKAY, Ceyhun ŞAKLAR’dan aldı. Form Bilgisi dersini Emel ÇELEBİOĞLU ve Erdem ÇÖLOĞLU ile, Armoni dersini Feride ÖZBAYKAL ile, Sahne Psikolojisi dersini Gülden TEZER ile çalıştı. London College of Music’ te Music Literacy Theory of Music Grade 5 ve Music Performance in Classical Guitar Grade 8’i bitirdi. Bilkent Gitar Günleri, 1. ve 2. Uluslararası Klasik Gitar Festivaline katıldı.

Okul dışında çeşitli masterclasslara katılarak Aniello DESIDERIO, Marcin DYLLA , Roland DYENS , Sandro TORLONTANO ve Pier Luigi CORONA gibi dünya çapında gitaristlerle çalıştı.

Piyano Ana Sanat Dalını birincilikle bitirmiş olup halen çeşitli yaş gruplarındaki öğrencileri ile piyano, klasik gitar ve elektrogitar çalışmaları yapmaktadır. 6 yıldır Etiler Müzik Okulunda görev yapmaktadır.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.