Eğitim Kadromuz

ETİLER MÜZİK OKULU

Aslıhan Ertuğrul

Aslıhan Ertuğrul

Müzik eğitimine 13 yaşında viyolonsel ile başladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Şan eğitimine 1 sene devam etti. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Opera Ana Sanat Dalına girmeye hak kazandı ve buradan Devlet Opera Balesi solist sanatçısı Tenor Caner Akın'ın öğrencisi olarak mezun oldu. Nazım Hikmet Korosu dahil olmak üzere çeşitli orkestralı korolarda görev aldı. Nurtap Sümer’den Piyano eğitimi aldı.

Francisco Araiza, Spyros Sakkas, Elena Filipova gibi isimlerin Şan Masterclasslarında aktif katılımcı olarak bulundu. Melih Ömür ve Mehmet Ömür’ün “Ses Anatomisi” konulu seminerlerine katıldı. Rayna Popova ile interpretasyon ve müzikal ifade üzerine çalıştı. Salon, Latin ve İspanyol dansları; Sahne, Sahne Performans, Doğaçlama Teknikleri, Dramaturji, Ses ve Işık Teknikleri, Sahne Makyajı üzerine eğitim almıştır.

Aslıhan Ertuğrul Okulumuzda Şan ve Piyano Derslerine girmektedir.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.