KIDS Rhythm Class (16-30 AY AİLE & BEBEK RİTİM EĞİTİMİ)

ETİLER MÜZİK OKULU

services

16-30 AY AİLE & çocuk RİTİM EĞİTİM PROGRAMI

16-30 ay arası çocuklarımız ve aileleriyle birlikte, onlara hareket özgürlüğü tanıyan sınıflarda haftada bir gün 45 dakika buluşuyoruz. 1 ders saati içinde en fazla 10 çocuğun kabul edildiği Kids Rhythm Class programı 15 ay ve 2,5 yaş arasındaki çocuklar için geliştirilmiştir. Bu dönemde çocukların gelişimi büyük bir ilerleme gösterir.

Programın amacı çocukların şarkılarla, ritim egzersizleri ve hareket oyunları ile yaratıcı müzik yapabilme yeteneğini ortaya çıkarmaktır. Bu program ile çocuğun müzikle dünyayı keşfetmesi daha da kolay olacaktır.

Sene boyunca evden getirilecek materyallerle (şişe, saksı, bardak vs.) sizlere derste enstrüman yapımları öğretilecek ve bu sayede sizlerin de evinizde kendi başınıza yaptığınız bir müzik köşeniz olacaktır.

Çocuklar artık yetişkinlerin dünyasını taklit etmeye ve diğer çocuklarla iletişim kurmaya başlarlar. Çocukların bu gelişimlerini desteklemek için Kids Rhythm Class programını mutlaka denemelisiniz.

KIDS Rhythm Class

Kids Rhythm sınıfının bir oyun grubu olmadığını hatırlatır, çocuklarınıza müzikle olan ilk tecrübelerini Kids Music Class kalitesi ile yaşatmanızı tavsiye ederiz.

Kids Music Class eğitim programlarında çocuklarınızın en etkili metotlarla, basitçe ve keyifle, oynayarak müziği öğrenmelerini sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

Sene ortası ve sene sonu olmak üzere yılda 2 kez çocuklarımızın derste yaptığı çalışmaların sergilendiği sahne gösterimiz gerçekleşir. Sene sonu gösterimizde çocuklarımıza katılım sertifikaları verilmektedir.

Bireysel Enstrüman, Şan Programlarımız, Kids Music Class Programlarımız İçin Ücretli Deneme Dersi Randevusu Alabilirsiniz.